Repertuar:

Brak wydarzeń w wybranym dniu
niedziela, 20 września 2020
Spektakl dla dzieci - Jaś i Małgosia

niedziela, 20 września 2020 godz. 16:00

Uwaga! Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia - 22.03.2020r. zachowują swoją ważność na nowy termin!

Już we wrześniu po raz kolejny zawita do nas Studio Teatralne Sztuka z Trzebini. Tym razem aktorzy przedstawią znaną wszystkim dzieciom historię Jasia i Małgosi oraz chatki z piernika! Zapraszamy wszystkie maluchy razem z rodzicami na wyjątkową przygodę z jedną z najbardziej popularnych bajek dla dzieci. Przedstawienie odbędzie się 20 września o godzinie 16.00. Bilety w cenie 10 zł od osoby są dostępne w kasie MOK.


Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz do uczniów szkół podstawowych (I-IV klasa). Zarówno młodsze jak i starsze dzieci znajdą w tej ponadczasowej historii interesujące motywy i ważną lekcję dotyczącą ….ekologii! Bajka w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego Sztuka ma bardzo ważne przesłanie związane z dbaniem o środowisko i segregacją śmieci. Jaś i Małgosia nie tylko spacerują po lesie i spotykają w nim czarownicę mieszkającą w piernikowej chatce, ale również zwracają uwagę na zaśmiecony i brudny las. Interaktywna bajka zachęci dzieci do uważnej obserwacji swojego najbliższego otoczenia i dbania o przyrodę. Uczestnicy spektaklu razem z bohaterami bajki będą sprzątać las oraz dowiedzą się jak ważna jest ochrona środowiska.

sobota, 26 września 2020
Koncert Roberta Janowskiego

sobota, 26 września 2020 godz. 18:00

Uwaga! Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia - 14.03.2020r. zachowują swoją ważność na nowy termin!


Święto Kobiet to dzień w którym wszystkie panie, kobiety i dziewczyny obdarowywane są kwiatami, zapraszane na specjalnie dla nich dedykowane wydarzenie oraz jest to czas, który mogą poświęcić wyłącznie sobie. To bardzo popularne w Polsce święto z roku na rok obchodzone jest z coraz większą pomysłowością, a panie mogą wybierać w oferowanych im tego dnia atrakcjach. Dlatego z ogromną radością Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza na wieczór z wielkim miłośnikiem kobiet, prezenterem i piosenkarzem – Robertem Janowskim. Wydarzenie odbędzie się 26 września w MOK-u w Wojkowicach o godz. 18.00. Bilety w cenie 50 zł są dostępne w kasie MOK-u oraz online.

Znany przede wszystkim z wieloletniego prowadzenia popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia” jest uwielbiany przez melomanów i miłośników muzyki popularnej. Sposób prowadzenia przez niego programu i charyzma jaką emanował na scenie podbiła serca Polaków. Robert Janowski dał się poznać jako doskonały prowadzący, kompozytor, znawca wielu gatunków muzycznych, dziennikarz, konferansjer - lista jego aktywności twórczych jest naprawdę imponująca. Pojawiał się często na ekranach naszych telewizorów jako aktor serialowy i filmowy, ale również teatralny. Chociaż z wykształcenia jest lekarzem weterynarii to jego pasja do muzyki i śpiewu przeważyła i poprowadziła jego karierę na zupełnie nowe tory. Czaruje nie tylko telewidzów, ale również słuchaczy radiowych, ma niezwykle hipnotyzujący głos i właśnie dzięki niemu zyskał wielu wiernych fanów. W Wojkowicach wystąpi specjalnie na Dzień Kobiet z programem skierowanym do wszystkich pań – które szczególnie zapraszamy tego dnia do MOK-u. Artyście będzie towarzyszyć na scenie zespół muzyczny, tak więc zapowiada się niezwykła uczta dla ucha!

niedziela, 18 października 2020
Daria Zawiałow - Wojkowickie Dni Kultury

niedziela, 18 października 2020 godz. 19:00

Uwaga! Bilety zakupione na pierwotny termin wydarzenia - 19.04.2020r. zachowują swoją ważność na nowy termin!


Nasz MOK ma już 10 lat! Czas leci tak szybko, zostają wspomnienia, niezliczona ilość koncertów, festiwali, przeglądów i wydarzeń. Już planujemy kolejne, ale dziesięciolecie to wyjątkowy jubileusz, tym samym nasze koncerty i goście również będą wyjątkowe! Już teraz zdradzamy, że okrągła rocznica działalności MOK-u zbiegnie się z trasą koncertową młodej i utalentowanej gwiazdy polskiej piosenki – Darii Zawiałow. W ramach trasy koncertowej Helsinki Tour 3.0, jednym z jej muzycznych przystanków będzie właśnie Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach! Koncert Darii odbędzie się 18 października 2020 roku o godzinie 19:00 i będzie głównym wydarzeniem zaplanowanych na ten czas Wojkowickich Dni Kultury. 

Daria Zawiałow dała się poznać za sprawą wielu telewizyjnych programów muzycznych typu talent show, w których zajmowała wysokie miejsca . Śpiewa od najmłodszych lat, a w miarę doskonalenia warsztatu wokalnego jej sukcesy są coraz częstsze. Single takie jak „Kundel Bury” i „Miłostki” doczekały się mocnych pozycji na radiowych listach przebojów oraz milionów wyświetleń w internecie.

Po raz pierwszy swój debiutancki materiał zaśpiewała podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, wkrótce też pojawiła się jej pierwsza płyta „A kysz”. Jej drugi album studyjny „Helsinki” sprawił, że została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Będziemy więc mieli doskonałą okazję do wysłuchania Darii Zawiałow na żywo, a tym samym świętowania 10 lat z kulturą w Wojkowicach na najwyższym poziomie.